Opublikowano: 2016-07-09

Kilka zdjęć z niezwykle romantycznej sesji Ani i Grzegorza.. o czym tu pisać, wystarczy obejrzeć :-)

Ania i Grzegorz

Opublikowano: 2016-06-16

Sylwia i Kamil

Opublikowano: 2016-05-15

Czas na podsumowanie imprezy Natalii i Bartka..  Zapowiedź na fb była fantastyczna więc  mam nadzieję, że reszta też Wam się spodoba. Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć fantastycznych ludzi którzy są bohaterami tego reportażu. 

Natalia i Bartek - Foto Ślubne Turek

Opublikowano: 2016-05-03

Kolejne wesele do pokazania :-).. tym razem czas na Lidkę i Radka.. akurat dziś odbyła sie sesja plenerowa do której wrócimy w późniejszym czasie.. tymczasem zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć i jak zawsze serdeczne pozdrowienia dla głównych bohaterów.

Lidka i Radek - fotografia ślubna

Opublikowano: 2016-04-27

Sesyjki narzeczeńskie raczej rzadko pojawiają  się na stronce.. ale jak tu nie zrobić wyjątku z miłości do motocykli ;-). Oczywiście w roli głównej Natalia i Bartek którzy już w najbliższą sobotę mają Swoje Weselicho..

 Natalia, Bartek i Harley Davidson

Opublikowano: 2016-04-23

Jakże udane rozpoczęcie sezonu. Weronika jak zawsze uśmiechnięta, Paweł  lekko zdenerwowany, ale jak zawsze nic nie daje po sobie poznać.  Wszystko dopięte na ostatni guzik, a na dodatek na sali dobrze znajome twarze..  szkoda że Weronika nie ma jeszcze jednej siostry ;-). Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich i miłego oglądania.

Weronika i Paweł - Foto Ślubne Konin