Opublikowano: 2014-09-18

Piękne miejsce.. fantastyczni ludzie, ciepła sobotnia noc..  dla mnie mega.. spaceruję sobie dookoła oranżerii i robię zdjęcia przez okno.. no i wyszło super. :-) jednak miejscówka ma znaczenie.. Pozdrawiam wszystkich których poznałem i tych których chciałbym poznać a nie zdążyłem..  A teraz do oglądania repo z Weselicha zapraszam... :-))

Kamila i Michał - Foto Ślubne Kotlin

Opublikowano: 2014-09-15

Kolejne Weselicho z ubiegłej soboty.. Przesympatyczna Para.. cieszą się na każdym zdjęciu jak małe dzieci :-) ja też się cieszę że udało mi się zrobić fajne repo z całej imprezy.. a teraz czekamy na plenerek..

 Małgosia i Michał - odsłona II - Foto Ślubne Turek

Opublikowano: 2014-09-08

Kolejny reportaż z ubiegłej soboty który zamieszczam dopiero dziś,  natomiast to co było w ostatnią sobotę zamieszczę może jutro .. a to wszystko przez finisz i długi sprint związany z foceniem :-). Tym razem Sylwia i Marcin.. Marcin był trochę spięty, ale później zupełnie wyluzował co zresztą widać na zdjęciach :-) .. natomiast Sylwia była wyluzowana od początku co też widać na zdjęciach.. wszyscy goście również byli wyluzowani i świetnie się bawili .. co widać na zdjęciach :-))))

 Sylwia i Marcin - Foto Ślubne Śrem

Opublikowano: 2014-08-24

Ale Weselicho :-).. sami zobaczcie..

Agnieszka i Tomek - Weselnie - Fotografia Turek

Opublikowano: 2014-08-18

I kolejny Ślub.. trochę późno i nie chce mi się gadać :-).. dlatego pooglądajcie :-)

 Arleta i Krzysiek - Foto Ślubne Turek

Opublikowano: 2014-08-10

Na gorąco.. właściwie prosto z aparatu. Wszystkich zapraszam do oglądania kolejnego dzieła które popełniłem.. wyszło świetnie .. ale jak ma się tak cudownych aktorów :-))

 Aleksandra, Waldek i Zosia - Fotografia Ślubna