Opublikowano: 2013-09-16

Dziś ciąg dalszy naszego spotkania z Martą i Marcinem..  Ślub i wesele..  Atmosfera rewelacyjna a ja czułem się jak w domu..  to już kolejne spotkanie w  ich rodzinnym gronie, a ja mam nadzieje że nie ostatnie ..

 Marta i Marcin - fotografia ślubna

Opublikowano: 2013-09-10

W najbliższą sobotę ślub Marty i Marcina..  ja mam coraz mniej czasu na umieszczanie zdjęć  a czas goni..  Na szczęście udało  się i  zdążyłem.. Zapraszam do galerii..

 Marta i Marcin - sesja narzeczeńska

Opublikowano: 2013-08-29

Fajnie wyszła ta miejska sesja Edyty i Maćka,  czasami jest tak, że pomysł pojawia się w ostatniej chwili.. tak też było tym razem, miał być Wrocław a padło na Toruń.. ale nie żałujemy więc zapraszam do oglądania..

 Edyta i Maciek - Sesja Ślubna Toruń

Opublikowano: 2013-08-27

Emila i Tomek  - Sesja plenerowa. Jest już późna noc więc nic mądrego nie przychodzi mi do głowy..  może oprócz tego że to juz ostatnie spotkanie z przesympatyczną parą.. szkoda, bo bardzo ich polubiłem..  a może będzie jeszcze kiedyś okazja. Pozdrawiam serdecznie.

 Emila I Tomek - Spotkanie trzecie

Opublikowano: 2013-07-22

No i stało się.. ostatnia impreza przed urlopem, tym bardziej przyjemnie jest zamieszczać zdjęcia na blogu.  Kolejny powód to przesympatyczna Para jaką jest Emila i Tomek których mocno i serdecznie pozdrawiam, a wszystkich gości którzy świadomie lub nie, zaglądają na moją stronę zapraszam do oglądania..

 

 Emila i Tomek - Spotkanie drugie

Opublikowano: 2013-07-15

Nareszcie... mam nadzieję że tylko to słowo wypowie Emila do Tomka czytając smsa o pojawieniu się na blogu ich zdjęć.. Tyle czasu juz minęło od spotkania z nimi i czas najwyższy przygotować się do kolejnego, a to  już w najbliższą sobotę.  Zatem do zobaczenia i uśmiechajcie się tak na zdjęciach poniżej ..

 Emila i Tomek - spotkanie pierwsze