Opublikowano: 2013-06-11

Witam wszystkich i zapraszam do oglądania kilkudziesięciu zdjęć Natalii i Dawida. Nawet nie będę opisywał jak fantastyczna była sobotnia impreza ponieważ wszystko widać na zdjęciach..

Opublikowano: 2013-06-05

Dziś wtorek a w sobotę ślub.. ale zdążyłem .. prawda:-). Kilkanaście zdjęć Natalii i Dawida jeszcze przed tym ważnym dniem. Park w Kaliszu, słońce którego ostatnio mało, oraz Oni w roli głównej.

Opublikowano: 2013-06-02

Martyna i Jarek nie zawiedli. Pogoda też nie zawiodła. Mam nadzieje że w ich ocenie ja też stanąłem na wysokości zadania.. Jak mógłbym popsuć tak sprzyjające okoliczności :-). Wiem że Martyna bardzo czeka na zdjęcia a ja mam opóźnienie więc nie przedłużam więcej tylko zapraszam do oglądania zdjęć i jak zwykle serdecznie pozdrawiam nowożeńców.

Opublikowano: 2013-05-26

Zapraszam do obejrzenia kolejnej serii zdjęć z sesji która odbyła się kilka tygodni temu.. Miło jest kiedy mogę wybierać z kilkuset dobrych zdjęć te które podobają mi się najbardziej. Trwa to dosłownie chwilę i chyba ten moment lubię najbardziej. To jak wisienka na torcie :-). Pozdrowienia dla Kasi i Tomka.

Opublikowano: 2013-05-24

Mam spore opóźnienia w publikacji zdjęć więc dziś trochę to nadrobię. Była sobota i od rana lał deszcz.. właściwie to już pisałem smsa że przekładamy sesję, aż tu nagle dzwoni Rafał i mówi że specjalnie przyjechali z Poznania i nie ma mowy o żadnym przekładaniu.. mam robić zdjęcia w deszczu bo oni niczego się nie boją :-). Na szczęście ma się kilka awaryjnych miejsc które mają dwie zalety .. nie pada na głowę i zawsze wychodzą tam piękne zdjęcia.. A potem przestało padać i udało się zrobić kilka zdjęć przy pięknie rozproszonym świetle.

Opublikowano: 2013-04-28

Zgodnie z moimi obietnicami musze zdążyć przed 14 :-) i pewnie mi sie uda, ponieważ mam już zdjęcia na serwerze i teraz piszę tych kilka słów. Miło jest fotografować wśród znajomych, choć to nawet trudniejsze niż zawsze. Patrząc na ten reportaż wszystko udało sie doskonale.. Kasia z Tomkiem przygotowali mega imprezę. Dopięli wszystko na ostatni guzik, świetny zespół, barmani, piękna sala, a przede wszystkim goście którzy fantastycznie się bawili. Pozostaje mi tylko pogratulować Młodej Parze i pozdrowić wszystkich gości.. miłego oglądania :-))