Opublikowano: 2013-07-05

Poniżej kilkadziesiąt zdjęć z ostatniej imprezy.  Zapraszam do obejrzenia reportażu z wesela  Marty i Rafała, których serdecznie pozdrawiam..)) Marta i Rafał - część II

 

Opublikowano: 2013-06-30

W oczekiwaniu na plener zapraszam do obejrzenia reportażu w którym główne role grają Edyta i Maciej.  Minęło już trochę czasu a ja dopiero dziś zamieszczam ich zdjęcia choć uważam że jest się czym pochwalić :-))

 Edyta i Maciej - Fotografia Śłubna Turek

Opublikowano: 2013-06-27

Tym razem przenosimy się w okolice Kalisza. Miejsce jest o tyle ciekawe że można tam spotkać prawdziwe gwiazdy. I tym razem było podobnie.. Ania z Jackiem mieli to szczęście  że mają kilka zdjęć z Lady Pank.  Ja też mam to szczęście i też mam z nimi kilka zdjęć.. może kiedyś się nimi pochwalę..

 Ania i Jacek - Fotografia Ślubna Kalisz

Opublikowano: 2013-06-26

Zapraszam do obejrzenia kilkunastu zdjęć Natalii i Dawida z ich sesj plenerowej. 

Natalia i Dawid - Plener Ślubny

Opublikowano: 2013-06-24

Marta z Rafałem juz pewnie myśleli że o nich zapomniałem.. nic bardziej mylnego :-), dzieje się tak dużo że muszę jakoś panować nad dodawaniem zdjęć. Postanowiłem że  sesja narzeczeńska będzie pojawiać się na stronie w tygodniu poprzedzającym  ten najważniejszy dzień. A że w sobotę jest właśnie ten dzień, więc dziś oglądamy zdjęcia przyszłej Młodej Pary.. zapraszam

Marta i Rafał sesja narzeczeńska

Opublikowano: 2013-06-12

Tym razem kilkanaście zdjęć Edyty i Maćka.. Piękne światło sprawiło że zdjęcia wyszły świetnie, choć bardzo się spieszyliśmy z powodu nadciągającej burzy. Efekt tego pośpiechu jaki jest, każdy widzi :-), a w sobotę część kolejna naszego spotkania.. do zobaczenia.