Opublikowano: 2013-11-03

Kolejne złamanie zasadny.. chyba to polubiłem..  dlatego na stornie zamieszczam już teraz  kilka zdjęć  Kasi i Dawida z ich pierwszej sesji, a że za oknem nie bardzo jest z pogodą, tym bardziej zrobi nam się cieplej..

 Kasia i Dawid - Fotografia Ślubna Turek

Opublikowano: 2013-10-27

Ach co to był za ślub.. :-). Alicja i Witek jak zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi.. mogę dodać tylko tyle że było to fantastyczne zakończenie sezonu.. wszystkich serdecznie pozdrawiam i  zapraszam do obejrzenia reportażu..

 Alicja i Witek - Fotografia Turek - Spotkanie II

Opublikowano: 2013-10-15

No i niech ktoś znajdzie choć jedno zdjęcie bez szczerego uśmiechu.. no nie ma :-))

Artur i Marta - Fotografia Ślubna - spotkanie III

Opublikowano: 2013-10-11

Miałem taką zasadę żeby sesje narzeczeńskie pokazywać tydzień przed głównym wydarzeniem.... ale od czego są zasady jak nie od ich łamania :-) tym bardziej że jest się czym chwalić... :-)

 Alicja i Witek - Fotografia Ślubna Turek - Spotkanie I

Opublikowano: 2013-10-07

To była długa i zimna noc i .. szkoda że sie tak szybko skończyła :-). Świetna Para, Super Goście, dużo śmiechu i jeszcze.. a co Wam będę opowiadał.. sami zobaczcie..

Artur i Marta - Fotografia Ślubna - spotkanie II

Opublikowano: 2013-09-24

Nic dodać nic ująć..   Dziewczyna uśmiecha się cały czas, chłopak też ciągle jest uśmiechnięty i wyszła z tego  fajna sesja.  Najbardziej żałuje że nie zrobiłem sesji garażowej :-), czyli  udokumentowania imprezy Marty która wraz z koleżankami żegnała swoje dotychczasowe życie.. a miałem zaproszenie.. cóż, pozostaje czekać na imprezę..

Artur i Marta - Fotografia Ślubna - spotkanie I