Opublikowano: 2015-06-04

Dawno nie zamieszczałem nic na stronie więc czas nadrobić zaległości.  Zapraszam do obejrzenia reportażu na którym Emila i Marcin pokazują jak są szczęśliwi  :-).

Emila i Marcin

Opublikowano: 2014-11-29

Zapraszam do oglądania.. :-), było super..

 Gosia i Michał - sesja plenerowa

Opublikowano: 2014-11-10

trochę po nowemu :-)

zapraszam do oglądania 

 Yuliya i Mikołaj - plenerowo

Opublikowano: 2014-10-21

Nadrabiam zaległości i zamieszczam repo ze ślubu Gosi i Miłosza.. ale się działo :-).. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich sióstr Gosi :-), pozdrowienia dla Nowożeńców, oraz dla Dawida i OLO którzy rozkręcili imprezę do obrotów szlifierki kątowej.. :-)

 Gosia i Miłosz - FOTO ŚLUBNE

Opublikowano: 2014-10-13

Fajna impreza i fantastyczni ludzie.. :-), na dodatek było trochę kłopotów z prądem, co zresztą udało mi się wykorzystać podczas pierwszego tańca.  Serdeczne  pozdrowienia dla Agnieszki i Dawida oraz dla wszystkich gości.

 Agnieszka i Dawid - Fotografia Ślubna Turek

Opublikowano: 2014-09-29

Jak nazwać taką  uroczystość.. może "wisienka na torcie" tegorocznego sezonu fotograficznego :-).     Sam nie wiem, ale było coś niezwykłego w tej nocy.  Może chodziło o  zderzenie dwóch kultur - Polskiej i Ukraińskiej.  Może magia pałacu w Tłokini, jestem  jednak pewien, że  główną rolę zagrało dwoje  głównych aktorów i uczucie jakie sobie okazują, co tak fantastycznie rysuje sie na fotach.  Materiału jest tak dużo, że tydzień myślałem w którą stronę mam iść :-) i usłyszałem głos .. "idź w stronę światła" :-))),  a potem głos Mikołaja w słuchawce: "Jarek, fajnie by było, gdybyś już coś pokazał", no i otrząsnąłem się z letargu i zamieszczam te oto dowody  wydarzeń z minionej soboty, a wszystkich serdecznie zapraszam do oglądania.

P.S. serdeczne podziękowania dla  Tomka który strzelił kilka fajnych ujęć.

Yuliya i Mikołaj - Foto Ślubne Tłokinia Kościelna